KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 16087229

nr 1608 7229

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Akvarell / tusch, Erotisk. Akvarell, bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm. Signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:38:04

25/3 19:33:04 1      Vinnande bud

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd